Mindjárt kezdődik a VB! Már csak 3 napot kell aludnunk és elkezdődik a torna, amire rengetegen vágynak. Lionel Messi-nek és Cristiano Ronaldo-nak talán utolsó esélye lehet, hogy megszerezzék a trófeát, azonban több az esély rá, hogy mégis a harmadik, akit a világ legjobbjai között tartanak számon, Neymar Junior kaparintja el ezt előlük. Bár hozzá kell tenni a franciáknak, a németeknek és a spanyoloknak is lesz ehhez 1-2 szavuk - meg még van rá esély, hogy pár másik csapatnak.
De nézzük is a menetrendet, illetve milyen mérkőzések várnak ránk a jövőben az egyenes kiesési szakaszban.
A csoport
Csapatok: Oroszország, Uruguay, Egyiptom. Szaúd-Arábia
1. forduló Június 14. csütörtök 17:00 Oroszország - Szaúd-Arábia Június 15. péntek 14:00 Egyiptom - Uruguay 2, forduló Június 19. kedd 20:00 Oroszország - Egyiptom Június 20. szerda 17:00 Uruguay - Szaúd-Arábia 3. forduló Június 25. hétfő 16:00 Uruguay - OroszországJúnius 25. hétfő 16:00 Szaúd-Arábia - Egyiptom
B csoport
Csapatok: Spanyolország, Portugália, Marokkó, Irán
1. forduló Június 15. péntek 17:00 Marokkó - IránJúnius 15. péntek 20:00 Portugália - Spanyolország2. forduló Június 20. 14:00 Portugália - MarokkóJúnius 20. 20:00 Irán - Spanyolország3. forduló Június 25. hétfő 20:00 Irán - PortugáliaJúnius 25. hétfő 20:00 Spanyolország - Marokkó
C csoport
Csapatok: Franciaország, Dánia, Ausztrália, Peru
1. forduló Június 16. szombat 12:00 Franciaország - Ausztrália Június 16. szombat 18:00 Peru - Dánia 2, forduló Június 21. csütörtök 14:00 Dánia - Asztrália Június 21. csütörtök 17:00 Franciaország - Peru 3. forduló Június 26. kedd 16:00 Dánia - FranciaországJúnius 26. kedd 16:00 Ausztrália - Peru
D csoport
Csapatok: Argentína, Horvátország, Izland, Nigéria
1. forduló Június 16. szombat 15:00 Argentína - IzlandJúnius 16. szombat 21:00 Horvátország - Nigéria 2. forduló Június 21. csütörtök 20:00 Argentína - HorvátországJúnius 22. péntek 17:00 Nigéria - Izland 3. forduló Június 26. kedd 20:00 Nigéria - ArgentínaJúnius 26. kedd 20:00 Izland - Horvátország
E csoport
Csapatok: Brazília, Svájc, Costa Rica, Szerbia
1. forduló Június 17. vasárnap 14:00 Costa Rica - Szerbia Június 17. vasárnap 20:00 Brazília - Svájc 2. forduló Június 22. péntek 14:00 Brazília - Costa Rica Június 22. péntek 20:00 Szerbia - Svájc 3. forduló Június 27. szerda 20:00 Szerbia - BrazíliaJúnius 27. szerda 20:00 Svájc - Costa Rica
F csoport
Csapatok: Németourszág, Mexikó, Svédország, Dél-Korea
1. forduló Június 17. vasárnap 17:00 Németország - Mexikó Június 18. hétfő 14:00 Svédország - Dél-Korea 2. fordulóJúnius 23. szombat 17:00 Dél-Korea - MexikóJúnius 23. szombat 20:00 Németország - Svédország 3. forduló Június 27 16:00 szerda Dél-Korea - NémetországJúnius 27 16:00 szerda Mexikó - Svédország
G csoport
Csapatok: Anglia, Belgium, Tunézia, Panama
1. forduló Június 18. hétfő 17:00 Belgium - Panama Június 18. hétfő 20:00 Tunézia - Anglia 2. forduló Június 23. szombat 14:00 Belgium - Tunézia Június 24. vasárnap 14:00 Anglia - Panama 3. forduló Június 28. csütörtök 20:00 Anglia - BelgiumJúnius 28. csütörtök 20:00 Panama - Tunézia
H csoport
Csapatok: Kolumbia, Lengyelország, Japán, Szenegál
1. forduló Június 19. kedd 14:00 Kolumbia - JapánJúnius 19. kedd 17:00 Lengyelország - Szenegál2. forduló Június 24. vasárnap 17:00 Japán - Szenegál Június 24. vasárnap 20:00 Lengyelország - Kolumbia3. forduló Június 28. csütörtök 16:00 Japán - LengyelországJúnius 28. csütörtök 16:00 Szenegál - Kolumbia
Nyolcaddöntő
Június 30. szombat 16:00 C1 - D2
Június 30. szombat 20:00 A1 - B2
Július 01. vasárnap 20:00 D1 - C2
Július 01. vasárnap 16:00 B1 - A2
Július 02. hétfő 16:00 E1 - F2
Július 02. hétfő 20:00 G1 -H2
Július 03. kedd 16:00 F1 - E2
Július 03. kedd 20:00 H1 - G2
Negyeddöntő
Július 06. Péntek 16:00 M2 - M1*
Júlus 06. péntek 20:00 M5 - M6*
Július 07. szombat 16:00 M7 - M8*
Július 07. szombat 20:00 M4 - M3*
Elődöntő
Július 10. kedd 20:00 M1 - M2*
Július 11. szerda 20:00 M3 - M4*
Broznzmérkőzés
Július 14. szombat 16:001. elődöntő V - 2. Elődöntő V
Döntő
Július 15. vasárnap 17:001. elődöntő Gy - 2. elődöntő GY
M1, M2 M3 stb: Az előző kör mérkőzéseinek sorszáma